07:25 | 26 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

میز کار بانوان در اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تشکیل شد

 
                     میز کار بانوان در اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تشکیل شد

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از تشکیل میز کار بانوان در این اداره کل خبر داد.   

به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، منوچهر رحمانی اظهار داشت: میز کار بانوان با هدف کمک به رشد و ارتقاء سطح مشارکت بانوان در امور سازمانی و تسهیل ارتباطات بین سازمانی، هم در حوزه تصمیم گیری و نیز تصمیم سازی،همچنین کادرسازی و تربیت نیروی کارآمد برای تصدی پست های مدیریتی در سطح ادارات تابعه ،برنامه ریزی و اجرای برنامه های فرهنگی،رفاهی و حمایتی از بانوان در اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تشکیل گردید.

رحمانی همچنین استفاده از ظرفیت بانوان برای فرهنگ سازی به ویژه در زمینه کاهش ترافیک و مقررات راهنمایی رانندگی در سطح مدارس از اهداف دیگر تشکیل میز کار بانوان عنوان کرد و گفت:با توجه به ویژگی مسئولیت پذیری ،ارتباطات سازنده و جدیت کار بانوان در کار،اگر از حضور بانوان در ساختار مدیریتی و برنامه های فرهنگی کمک گرفته شود قطعا کار با نتایج خوب و مطلوبی پیش خواهد رفت.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان افزود:با توجه به نگاه دولت تدبیر و امید به ویژه وزیر راه و شهرسازی برای ارتقاء سطح مشارکت بانوان در امور جامعه و سازمانی ،این اداره کل مصمم است تا این مهم را عملیاتی و از تخصص بانوان در زمینه های مختلف برای پیشبرد امور مردم بهره بگیرد.

گفتنی است به دستور منوچهر رحمانی میز کار بانوان در اداره کل راه و شهرسازی خوزستان با حضور مشاور امور بانوان اداره کل راه و شهرسازی و سایر مشاوران و مدیران تشکیل گردید و فعالیت خود را رسما آغاز کرد.

مدیرکل راه و شهرسازی استان خوزستان دستور داد میز کار بانوان نسبت به شناسایی و ثبت نام بانوان اداره کل راه و شهرسازی در سطح استان مبادرت ورزد و برنامه های پیشنهادی بانوان را رصد و در جلسات تصمیم گیری بعدی که هفته آینده برگزار خواهد شد، ارائه گردد.
   1394/10/29 11:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
3.3/10 (تعداد آرا 3 نفر )