23:24 | 01 اردیبهشت 1397
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

آمادگی دستگاههای امدادرسان جاده ای خوزستان برای نوروز97

   مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان از آماده باش کامل و استقرار نیروهای دستگاههای امدادرسان جاده ای در محورهای
   ارتباطی استان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، عباس پورسلان در آیین رزمایش طرح نوروزی یگان های امدادرسانی جاده ای استان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محور های ارتباطی و بویژه راههای ورودی استان جهت سفر های نوروزی بهسازی و پاکسازی شده اند.

وی افزود: با همیاری و هم افزایی دستگاههای امدادرسان جاده ای تمامی تمهیدات لازم جهت حضور مهمانان نوروزی در استان خوزستان مهیا شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان تصزیح کرد: در جلسات کمیسیون ایمنی راههای استان وظایف دستگاههای امدادرسان جاده ای مشخص و تقسیم کار انجام شده است.

پورسلان گفت: در برخی محورهای ارتباطی به فراخور نیاز پایگاه های امدادی موقت در نظر گرفته شده و پلیس راه نیز با تمام توان در راهها حضور دارند.

وی ادامه داد: از مسافران و کاربران جاده ای نیز تقاضا داریم با رعایت کلیه قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی و اطلاع از وضعیت جوی مقصد سفر خود را آغاز کنند.

   مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان در پایان ابراز امیدواری کرد مسافران در نوروز 97 سفری ایمن را در پیش داشته باشند و از حضور در استان زرخیز خوزستان لذت بره و از جاذبه های گردشگری و طبیعت زیبای آن بازدید کنند.

 
 
 
 
   1396/12/26 11:50

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )