23:24 | 01 اردیبهشت 1397
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

اجرایی شدن 3 پروژه راهسازی در باغملک


    رییس اداره راه و شهر سازی باغملک از اجرایی شدن 3 پروژه راهسازی در این شهرستان خبر داد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، ابراهیم شیخ گفت: پروژه اجرای کنار گذر باغملک و احداث باند دوم باغملک به قلعه تل به طول 16 کیلومتر و با اعتباری بالغ بر۲۳میلیارد تومان می باشد.

وی ادامه داد: حجم عملیات خاکبرداری این پروژه 700 هزار متر مکعب و عملیات خاکریزی آن 300 هزار متر مکعب  است که قسمتی از آن انجام شده است.

شیخ افزود: این پروژه شامل تعریض از دو طرف و تعریض ابنیه فنی می باشد که کاهش زمان سفر و مصرف سوخت و افزایش ضریب ایمنی را به دنبال دارد.

رییس اداره راه و شهر سازی باغملک تصریح کرد: این پروژه با پیگیری های مستمر نماینده محترم شهرستان های باغملک و ایذه در مجلس شورای اسلامی جناب مهندس خادمی  و مساعدت های دکتر خادمی معاون وزیر راه  و شهرسازی از پیشرفت فیزکی مناسبی برخوردار است.

شیخ افزود: اجرای پروژه های چهار بانده نمره یک به باغملک و باغملک به ایذه بویژه در محدوده  کفت بادام بند  از پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار شده است که قسمت هایی از این پروژه ها تکمیل و قابل بهره برداری شده است.

وی ادامه داد: امیدواریم تا در صورت تامین قیر مورد نیاز این پروژه در محدوده کفت بادام بند قلعه تل تا قبلپایان سالجاری روکش آسفالت آن شود.

شیخ اضافه کرد: با پیگیری مستمر و مداوم جناب مهندس خادمی نماینده شهرستانهای ایذه و باغملک مناقصه پروژه جاده دوراهی اسلام آباد به صیدون به طول تقریبی ۱۰کیلومتر با اعتباری بالغ بر۳۲میلیارد ریال برگزار شد.

رییس اداره راه و شهر سازی باغملک گفت: پیش از این هم مناقصه پروژه جاده هپرو به پسکره به طول تقریبی ۵کیلومتر با اعتباری بالغ بر۱۹میلیارد ریال  برگزارشده بود.

وی ادامه داد: هر دوپروژه در امتداد هم هستند که جمعا بطول۱۵کیلومتر می باشند که با اعتباری افزون بر 50 میلیارد ریال اجرا می شوند.

پروژه بهسازی و اصلاح هندسی محور اسلام آباد به صیدون از جمله محورهای بین بخشی بوده که استان خوزستان را به استان کهکلویه و بویر احمد وصل می نماید.
   1396/12/21 09:07

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )