14:32 | 03 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

واگذاری عملیات اجرایی طرح ملی بازآفرینی شهری در خوزستان به سرمایه گذار


    مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان از واگذاری عملیات اجرایی طرح ملی بازآفرینی شهری به سرمایه گذار و بخش خصوصی
    خبر داد.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، عباس پورسلان در حاشیه آغاز عملیات اجرایی طرح ملی بازآفرینی شهری به در جمع خبرنگاران گفت: طرح بازآفرینی شهری در اهواز بخشی از بخشی از طرح ملی بازآفرینی شهری است که همزمان در 20 استان کشور آغاز شده است.

پورسلان افزود: این طرح در زمینی به مساحت پنج هکتار تعریف شده و برای اسکان مجدد بخشی از اهالی شهر اهواز ساکن در سکونتگاههای غیر رسمی در نظر گرفته شده است.

وی افزود: اولویت اول اسکان با منطقه منبع آب اهواز است و در این منطقه 900 خانوار ساکن در پهنه خطر شناسایی شدند.

پورسلان بیان کرد: البته شاید تمام ساکنان در این مناطق نیاز به اسکان مجدد نداشته باشند و با همکاری بین بخشی، ساماندهی آنها در همان نقطه به دور از پهنه خطر انجام شود اما تعداد زیادی از آنها به ویژه افرادی ساکن در بخش های با خطر ریزش، قطعا باید جابجا شوند.

مدیر کل راه و شهرسازی خوزستان ادامه داد: این طرح قرار است با توان سرمایه گذاران بخش خصوصی به نتیجه برسد و ما دستور العمل ها، جزییات و مدل اجرا را تعیین می کنیم.

وی گفت: دولت قرار نیست در این طرح سرمایه گذاری کند و زیرساخت ها را باید تحویل دهیم و اجرای کار به سرمایه گذار و بخش خصوص واگذار می شود.

پورسلان گفت: مدل های ساخت و ساز به شکل انبوه سازی در قالب یک شهرک یا محله است و طرح در راستای استانداردها شهرسازی و معماری که تمام استاندارها و قابلیت های شهرنشینی را داشته باشد اجرا می شود.
   1396/11/21 10:53

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )