14:32 | 03 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

مسکن مهر خودمالک در خوزستان موفقیت آمیز بود

 

      مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: طرح مسکن مهر خوزستان در بخش واحدهای احداثی به صورت خودمالک، موفقیت
      خوبی داشت.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، عباس پورسلان اظهار کرد: ۷۷ هزار و ۷۲۰ واحد برای مسکن مهر در استان خوزستان برنامه ریزی شده که نسبت به استان های کشور، خیلی حجم بالایی است.

وی افزود:  ۲۴ هزار واحد مسکن در بخش خود مالک هدف گذاری شد و حدود ۵۳ هزار مورد نیز در بخش مسکن مهر دولتی برنامه ریزی شد. ۲۱ هزار مسکن از خودمالک ها به مرحله افتتاح و بهره برداری رسید و این تعداد تقریبا ۸۷ درصد مسکن خودمالک را شامل می شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: در بخش مسکن مهر دولتی حدود ۲۹ هزار مسکن از ۵۳ هزار واحد را با مساعدت مسئولان به افتتاح رساندیم که ۵۵ درصد کل را شامل می شود.

پورسلان تصریح کرد: نتیجه گیری می شود که پروژه های مسکن مهر در بخش خود مالک موفقیت بیشتری داشته است. از مسکن مهر دولتی ۲۶ هزار مسکن مهر باقی مانده که هدف گذاری ما برای واحدهای با بالای ۳۰ درصد پیشرفت فیزیکی است .

وی گفت: مسکن مهر بالای ۳۰ درصد پیشرفت در بخش دولتی حدود ۱۹ هزار واحد داریم که تعدادی از آنها فاقد متقاضی است و کلا ۱۵ هزار واحد برای ما باقی می ماند.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان بیان کرد: در سال جاری برای هشت هزار واحد و ۹ هزار واحد نیز برای سال آینده برنامه ریزی و هدف گذاری کرد ایم.

پورسلان با با اشاره به اینکه این جلسه با هدف طرح مشکلات مسکن مهر تشکیل شده است، گفت: این مشکلات شامل بانک های عامل، تعاونی ها و خدمات زیربنایی می شود. در سال ۹۵ و ۹۶ فعالیت خود را به نحوی ساماندهی کردیم که از منابع مالی مختلف بهره مند شویم.

وی تصریح کرد: حدود ۴۸ میلیارد و نیم در واقع منابع مالی برای قراردادهای اتمام مسکن مهر در نظر گرفتیم که بخشی از منابع نیز شامل قیر می شود. هدف گذاری شده تا در سال جاری چه پروژه هایی را در چه شهرستان هایی پیگیری کنیم.

پورسلان عنوان کرد: در بخش خدمات زیربنایی وضعیت انشعابات برق، آب و فاضلاب را مورد بررسی قرار داده که دستگاه های خدمات رسان تا کنون همکاری خوبی داشته اند.

   1396/10/16 12:01

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )