07:28 | 26 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

پل هلایجان ایذه افتتاح شد


   به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي خوزستان عباس پورسلان،   با اعلام این خبر اظهار کرد: این پروژه با اعتبار
  حدود 10 میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید که با افتتاح پل و جاده‌های طرفین آن، سرعت ترافیک در این محور از 30کیلومتربر    ساعت  به 90 کیلومتر افزایش یافت.
 
وی افزود: پل هلایجان به طول 80 متر و با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 500 میلیون تومان از محل منابع ملی و استانی در محور ایذه به سمت باغملک به بهره‌برداری رسید.
 
سرپرست اداره کل راه و شهرسازی خوزستان تصریح کرد: جاده‌های طرفین این پل نیز امروز به طول حدود 1800متر و با اعتبار بیش از 6میلیارد تومان از منابع ملی و استانی افتتاح شد. همچنین زیرگذر گمیک به طول 33متر برای دسترسی خودرو‌های عبوری به این روستا نیز به بهره‌برداری رسید.
 
پورسلان عنوان کرد: این مقطع از مسیر ایذه – باغملک که پل هلایجان واقع شده است، یکی از نقاط حادثه‌خیز جاده‌های استان بود و تصادفات فراوانی را در آن شاهد بودیم اما خوشبختانه امروز با افتتاح این پروژه شاهد افزایش ضریب ایمنی آن هستیم.
 
وی خاطرنشان کرد: با افتتاح پل هلایجان، این بخش از محور ایذه – باغملک که یک نقطه حادثه‌خیز بود از نظر فنی کاملا ایمن شد و سرعت ترافیکی در آن نیز از 30 کیلومتر بر ساعت به 90کیلومتر بر ساعت افزایش یافت.
   1396/6/27 11:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
10/10 (تعداد آرا 1 نفر )