07:29 | 26 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

واگذار ی 9هزار و 170 واحد مسکونی مسکن مهر در خوزستان تا پایان امسال


    مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان گفت: 9 هزار و 170 واحد مسکونی مسکن مهر تا پایان امسال به متقاضیان واگذار
   می شوند که یک هزار و 800 واحد آن در نیمه دوم شهریور به مناسبت هفته دولت و سایر واحدها در دهه فجر واگذار می شوند.


به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، سلام ابوقداره نسب در حاشیه برپایی نمایشگاه هفته دولت در محل نمایشگاه های بین المللی اهواز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: قرار بود 77 هزار و 531 واحد مسکونی در خوزستان احداث شود که 50 هزار و 972 واحد آن تاکنون به متقاضیان تحویل داده شده است.

وی افزود: از مجموع واحدهای باقی مانده هفت هزار و 400 واحد نیمه تمام و فاقد متقاضی است که بیشتر این واحدها در بندرامام و آبادان هستند.

مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خوزستان بیان کرد: مشکلاتی که باعث این استقبال نکردن از آنها بوده یکی تعاونی ها بوده که مباحث مختلفی بین آنها از جمله تامین نشدن سهم آورده و ریزش متقاضی، نبود مدیریت صحیح اجرایی هیات های مدیره آنها به دلیل تخصص نیافتن، انقضای اعتبار هیات مدیره و برگزار نشدن مجامع است.

وی گفت: همچنین در خدمات رسانی به سایت های مسکن مهر نیز مشکلاتی وجود دارد که 80 درصد سایت های استان شبکه های فاضلاب و برق را اجرا کرده اما در بحث دفع فاضلاب در شهرهای امیدیه، رامشیر، ماهشهر و بندرامام(ره) با مشکلاتی روبه رو هستیم و نمی توانیم سامانه فاضلاب را وارد مدار کنیم.

ابوقداره نسب افزود: از نظر حجمی در واگذاری زمین ها، دومین استان کشور هستیم و 80 درصد واگذاری زمین ها در خوزستان ،دولتی و 20 درصد نیز خودمالکی است.
 
   1396/6/8 09:02

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )