07:29 | 26 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

افتتاح 48کیلومتر راه روستایی در شادگان


       معاون راه روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان گفت:48 کیلومتر راه روستایی در شادگان با حضور جمعی ازمسئولان           محلی همزمان با هفته دولت افتتاح شد.
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، پوریا دشتی زاده  اظهار داشت: 48 کیلومتر راه روستایی در قالب دو پروژه بهسازی و آسفالت با مجموع اعتبار حدود 18میلیارد تومان در شهرستان شادگان افتتاح شد.
  
معاون راه روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان، در این خصوص اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر پروژه بهسازی و آسفالت محور دهستان جفال شهرستان شادگان به طول 25 کیلومتر و عرض 11 متر به بهره‌برداری رسید.

  وی افزود: اعتبار اجرای این پروژه 11میلیارد و 700میلیون تومان و از محل منابع ملی و نفت بوده است.  

دشتی زاده تصریح کرد: پروژه بهسازی و آسفالت جاده دسترسی مسیر روستاهای نهر مضیف، شومه ربیحات، مسیر شمالی و جنوبی و بهارنه بخش مرکزی شادگان به طول 23 کیلومتر دیگر پروژه‌ای است که امروز و همزمان با هفته دولت افتتاح شد.

    معاون راه روستایی اداره‌کل راه و شهرسازی خوزستان عنوان کرد: اعتبار اجرای این طرح حدود 6میلیارد و 200 میلیون تومان و از محل منابع ملی و نفت است که با اجرای این دو پروژه حدود 9هزار و 500 خانوار در این مناطق از راه روستایی مناسب بهره‌مند شدند.
   1396/6/5 11:54

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )