07:32 | 26 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

بازدید مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور از محورهای مواصلاتی خوزستان


  مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور در سفری سه روزه به استان خوزستان از محورهای مواصلاتی استان بازدید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، منوچهر رحمانی، مدیرکل، در تشریح برنامه های سفره سه روزه علی اکبر حاج محمدی مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور در امور زیربنایی و عمرانی به استان خوزستان گفت: در این سفر راههای ارتباطی 12 شهر استان از طریق سفر زمینی و هوایی مورد بازدید قرار گرفته و در محل پروژه ها برای تسریع در پیشرفت فیزیکی پروژه تصمیم گیری شد.

رحمانی با اشاره به بازدید از محور تردد زوار اربعین حسینی گفت: محور 110 کیلومتری اهواز تا چزابه که از شهرهای حمیدیه، سوسنگرد ، هویزه و بستان می گذرد را بازدید کرده واز روند اجرایی پروژه ها و مشکلات اعتباری گزارشی ارائه شد.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان همچنین به بازدید از مسیر ارتباطی استان های خوزستان و فارس اشاره کرد و اظهار داشت: بررسی و بازدید از پروژه های محور اهواز- رامهرمز- بهبهان به سمت استان فارس نیز یکی از برنامه های سفر بود که مشکلات و گره های اعتباری در قالب بسته ای پیشنهادی ارائه شد.

وی افزود: در رابطه با تخصیص اعتبار بیشتر به محورهای مواصلاتی استان و نقش آن در توسعه اقتصادی کشور نیز بحث و گفتگو شد.

رحمانی ادامه داد: محور اهواز، هفتگل، باغملک، ایذه، دهدز به سمت استان چهار محال بختیاری نیز از طریق بالگرد مورد بازدید قرار گرفته و حجم تردد و مشکلات عبور و مرور و عملیات های راهسازی نیز مشاهده شد.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان اضافه کرد: مشاور عالی سازمان برنامه و بودجه کشور در حاشیه این سفر از پروژه جاده چهارخطه خروجی هفتگل و روند احداث پل سه بلوطک ایذه بازدید کرده و از نزدیک با مشکلات اجرای این پروژها آشنا شد.

رحمانی با اشاره به سفر دکتر حاج محمدی به مسجدسلیمان و اندیکا گفت: بازدید از خروجی استان به سمت چهارمحال بختیاری از طریق محور اهواز- ملاثانی- مسجدسلیمان- اندیکا به سمت بازفت یکی دیگر برنامه های این سفر بود که در معیت نماینده مردم شهرستان در مجلس انجام گرفت.

وی اضافه کرد: افتتاح جاده و پل پیون ایذه به مسجدسلیمان و پل سردشت به دزفول نیز از دیگر برنامه های این سفر بود.
 
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان به بازدید از راههای تخریب شده از سیل سال قبل در شعیبیه شوشتر اشاره کرد و گفت: در ارتباط با تخصیص اعتبارات مناسب برای بازسازی این راهها تصمیماتی گرفته شد که امیدواریم بزودی به استان ابلاغ شود.
   1396/4/24 09:11

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )