07:31 | 26 اسفند 1396
Islamic Republic Of Iran               Main Office Of Roads & Urban Development Of Khoozestan

میز کار بانوان

           

سیستم سازمان الکترونیک

 

سیستم پیگیری مکاتبات اداری

سامانه آموزش مجازی

پورتال بازنشستگان اداره کل

سایت ملی مناقصات

مسیر اهواز تا چذابه تبدیل به بزرگراه می‌شود


      استاندار خوزستان گفت: مسیر اهواز تا چذابه به‌عنوان معبر اصلی تردد زائران اربعین حسینی تبدیل به بزرگراه می‌شود.به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، غلامرضا شریعتی پس از بازدید از روند احداث، تعریض و بهسازی مسیر اهواز به مرز چذابه به‌ عنوان مسیر اصلی تردد زائران اربعین حسینی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز از جاده سوسنگرد به بستان ـ چذابه بازدید و برنامه داشتیم که این مسیر را از اهواز به چذابه چهار خطه و بزرگراه کنیم.

وی افزود: این پروژه از سال گذشته شروع‌شده و یک قطعه آن کمربندی سوسنگرد توسط دو پیمانکار در حال انجام است و قول دادند که تا پایان اربعین به اتمام برسد.

استاندار خوزستان تصریح کرد: مسیر سوسنگرد تا بردیه نیز در حال انجام و مشکل خاصی وجود ندارد. از بردیه تا بستان ۱۱ کیلومتر مسافت دارد و بنا شده تا تعیین تکلیف و هرچه سریع‌تر پیمانکاری برای اجرای آن تعیین کنیم.

شریعتی بیان کرد: از بستان به سمت چذابه هم سه کیلومتر از مسیر باقی‌مانده که باید آن را سریع انجام و تا قبل از اربعین به اتمام برسانیم.

وی تشریح کرد: جاده قدیمی دسترسی به مرز چذابه را نیز داریم که بلااستفاده مانده و قرار شد تا آن را بازسازی و بهسازی و برای یک لاین (رفت یا برگشت به سمت پایانه مرزی چذابه) مورد استفاده قرار بگیرد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: جاده نفت به پایانه مرزی که هشت کیلومتر هست نیز اکنون در حال کار است و تأکید داریم که تلاش شود تا قبل از اربعین به پایان برسد.

شریعتی در ارتباط با جاده‌ای که معروف به جاده نفت هست و پارکینگ نیز در آن مسیر قرار دارد، گفت: این قسمت از سال گذشته در مسیر اربعین به‌عنوان گلوگاه اصلی و محلی برای ترافیک بود که برنامه‌ریزی‌شده تا سه کیلومتر آن را ۶ خطه کنند ولی تا قبل از اربعین ابتدا آن را چهار خطه و در نهایت دو خط دیگر را برای آینده در نظر داریم.

وی ابراز امیدواری کرد: جاده عبدالخان به چذابه نیز که یکی از مسیرهای ورودی به مرز است را نیز بازسازی و بهسازی کردند که پنج کیلومتر از آن نیاز به کار دارد که انشا الله آن هم انجام می‌شود.
 
   1396/4/17 09:12

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )